<oembed><version>1.0</version><provider_name>LIUGONG MACHINE PARTS</provider_name><provider_url>https://www.tlbwheelloaderparts.com</provider_url><author_name>tlbwheelloaderparts</author_name><author_url>https://www.tlbwheelloaderparts.com/author/tlbwheelloaderparts/</author_url><title>SP160025 FOR LIUGONG</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="GdlKdEEElJ"&gt;&lt;a href="https://www.tlbwheelloaderparts.com/index.php/product/sp160025-for-liugong/"&gt;SP160025 FOR LIUGONG&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.tlbwheelloaderparts.com/index.php/product/sp160025-for-liugong/embed/#?secret=GdlKdEEElJ" width="600" height="338" title="&#x201C;SP160025 FOR LIUGONG&#x201D; &#x2014; LIUGONG MACHINE PARTS" data-secret="GdlKdEEElJ" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;